18.05.21

DOMIO PUBLISHING - новий видавець журналів ELLE і ELLE DECORATION в Україні.

DOMIO PUBLISHING отримав ліцензійні права, надані LAGARDERE GROUP, на видання журналів ELLE та ELLE Decoration, на управління веб-сайтом elle.ua і соціальними мережами, а також на організацію заходів цих медіа в Україні.

Команда редакції друкованих версій продовжить працювати під егідою нової компанії-видавця DOMIO PUBLISHING в поточному складі. Наступний номер журналу ELLE Україна охоплює липень-серпень 2021, а ELLE Decoration Україна – вересень-жовтень 2021.
Крім друкованої версії журналу, яка високо цінується і полюбилася багатьом читачам, ELLE також підтримує тісну комунікацію з більш ніж трьома мільйонами користувачів через свої цифрові канали, включаючи веб-сайт elle.ua, Facebook, Instagram, YouTube. Digital-майданчики elle.ua і elle-decoration.ua також продовжать працювати в штатному режимі під керівництвом DOMIO PUBLISHING, щоб як завжди знайомити читачів з актуальними новинами зі світу моди і краси, публікувати надихаючі фотосесії, статті та інтерв’ю. Бренд ELLE в Україні й надалі буде прагнути до зростання читацької аудиторії, піклуючись про різноманітність свого контенту.

Завдяки професіоналізму та згуртованості редакційної групи, відділу продажів і структур маркетингу ELLE Україна, DOMIO PUBLISHING впевнено пропонує найбільш креативні і ефективні комунікаційні рішення для своїх партнерів. Основна місія бренду ELLE традиційно полягає в дотриманні балансу між якісним редакційним контентом і розважальної інформацією. ЕLLE – це не тільки мода, але і стиль життя в контексті моди, сучасної культури, передових тенденцій, масштабних подій і яскравих персон.

Франсуа Коруцці, CEO ELLE INTERNATIONAL LICENSES – LAGARDERE GROUP, в своєму коментарі наголосив: «Ми раді оголосити про нове партнерство з DOMIO PUBLISHING на видання ELLE & ELLE Decoration в Україні, щоб разом продовжувати історію успіху бренду. Завдяки цьому новому підприємству ми будемо раді стати свідками важливих віх ELLE Україна під керуванням DOMIO PUBLISHING ».