POLIFORM FLAGSHIP STORE

Poliform – це 70 років стилю та справжнього комфорту і наш флагманський монобрендовий шоу-рум Poliform Kiev – цьому підтвердження.
На 550 кв.м зібрана квінтесенція вишуканих інтер’єрних рішень: гардеробних, аналогів яким немає, кухонь,здатних змінити сприйняття цього простору, віталенть, що відображають сімейні цінності своїх власників.

Всі житлові простори, от від вітальні до ваної кімнати, виконані у стилістиці Poliform, освітлені системами Flos Architectural, доповнені текстилем та шпалерами Hermes, напольным покриттям Kerakoll, розсувними системами Lualdi та сантехнікою Gessi.

Кресло Kay Lounge

Kay Lounge – це крісло, яке вирізняється у будь-якій обстановці, від класичної до найсучаснішої.

SHOP

Гостиная

Увага до деталей – це візитівка Poliform, протягом багатьох років ця особливість бренду йде пліч о пліч з інноваціями, щоб реалізувати весь технічний потенціал виробництва, не втрачаючи при цьому ручного дотику.

Кухня

Протягом більш ніж 20 років Poliform створює кухонні рішення, що непідвладні часу.

Кухні від Poliform – це та атмосфера, в якій приємно як готувати, так і проводити час разом з сім’єю та з гостями за надихаючими бесідами.

Гардеробная

Гардеробні – це справжній бестселлер Poliform. Вони створені для ідеального, впорядкованого зберігання та можуть бути повністю адаптовані під конкретний дизайн-проект.

Спальня

Спальні від Poliform – місце, де відпочиваєш думками та тілом. Огортаюча атмосфера настроює на релакс, умиротворення чи пристарасть – це найінтимніший простір в оселі.

huy