Новий простір Gessi Private Wellness Showroom від Domio — це втілення комплексного підходу до оформлення інтер’єрів ванних кімнат та зон відпочинку в сучасній інтерпретації.

Експозиція шоу-руму, дизайнерська концепція якого зародилася як творча співпраця DOMIO Group та студії Bolshakova Interiors, представлена ​​в елегантному інтер’єрі з атмосферою high living. Простір демонструє інноваційні ідеї та провідні колекції від флагманів напрямку Wellness – брендів Gessi, Antolini іDedon.

У шоурумі представлений широкий асортимент плит з натурального каменю: мармур, граніт, онікс, травертин, вапняк від італійської компанії Antolini</ span style=”font-weight: 400;”> — флагмана у перетворенні природної краси в дизайнерські об’єкти. Ми надаємо можливість придбати масивні плити з натурального каменю для втілення будь-яких дизайнерських ідей.

У Gessi Private Wellness by Domio реалізовано концепцію total look Gessi, успіх якої полягає в ідеї змінити традиційний вигляд ванної кімнати як суто функціонального приміщення, перетворивши її в зону творчості та вираження індивідуальності.

Меблева експозиція представлена ​​колекцією німецького бренду Dedon — виробника плетених вуличних меблів преміум-класу. Головним досягненням компанії стала розробка власного інноваційного очищеного синтетичного волокна, що має неймовірну міцність, еластичність та стійкість до різних погодних умов, залишаючись при цьому екологічно чистим. Вироби Dedon прикрашають тераси найкращих ресторанів і заміських резиденцій по всьому світу.

Естетичний дизайн простору доповнили декоративним освітленням від Lee Broom та Santa&Cole, текстилем Loro Piana Interiors, для зонування простору вибрали міжкімнатні двері Lualdi. Інноваційний матеріал Kerakollвикористано для оздоблення стін і підлоги в місцях, де потрібна підвищена міцність матеріалу.

huy