ASSOULINE CORNER

Книга – це невід’ємна частина інтер’єру, а у випадку з Assouline – також предмет мистецтва. Під вишуканими обкладинками знаходяться цілі світи, створені видатними художниками, фотографами, письменниками і дизайнерами.

Запрошуємо Вас знайомитися з великою бібліотекою унікальних колекційних книг про моду, кулінарію, подорожі, архітектуру, відкривати для себе «біографії» Chanel та Dior, Cartier та Tiffany, історії готелів Ritz та Four Seasons.

Столітня історія Cartier Panthere

Під обкладинкою Panthere зібрані понад 150 ілюстрацій. Серед них фотографії історичних прикрас і годинників, архівні ескізи, знімки знаменитих клієнтів і співробітників будинку - першої «пантери» Cartier Жанни Туссен, головною клієнтки...

SHOP

Наш корнер спеціалізується на так званих coffee table books (книгах великого формату з ілюстраціями), присвячених мистецтву, архітектурі, дизайну, моді, гастрономії, фотографії та подорожей.

Від обкладинки до упаковки Assouline Publishing – це чиста естетика, про яку б тему не йшлося.

Книга The Impossible Collection of Cars

Альбом видавництва Assouline присвячений сотні найзнаменитіших автомобілів XX століття - починаючи з Blitzen Benz 1909 року і закінчуючи Porsche 993 Turbo S 1997-го.

SHOP

Під привабливими обкладинками знаходяться цілі світи, створені видатними художниками, фотографами, письменниками і дизайнерами.

«Книги-це об’єкти краси, якими ви прикрашаєте свій будинок, створюючи культурні шпалери свого житла», – говорить Мартін Ассулін, – «вони частина нашого життя, але також і предмети мистецтва. Важливо мати емоційний зв’язок з книгою, і в цьому випадку вони не можуть бути цифровим файлом ».

Chanel Set of 3 : Fashion, Jewelry & Watches, Perfume & Beauty

Assouline і Chanel представляють нещодавно оновлену трилогію, що оспівує непідвладний часу дух і спадщину будинку Chanel.

SHOP