Інтер’єр цієї квартири у центрі Києва створений для сімейної пари, яка багато подорожує, веде яскравий та активний спосіб життя.
Перед командою студії Design Alliance, в особі Забогонської Людмили та Письменної Інни, які розробили дизайн-прокт, та спеціалістами Domio Group стояла задача створити неординарний дизайн, як відображення замовниками жаги до пригод.

Ще одна пристрасть у житті замовників – це вино! Саме тому, йому відведене центральне місце у дизайні інтер’єру.
Під індивідуальне замовлення були виготовлені винні полиці в оздобленні оригінальної плитки Bardelli.

Кухня від італійської фабрики Poliform – мінімалістична, проте максимально зручна та функціональна завдяки ергономічному дизайну і професійній техніці Bora та V-ZUG.

Однією з дизайнерських задач було уникнути гострих кутів, тому стіни у помешканні – скруглені, вітальня та гардеробна поєднані аркою. Навіть вентиляційний канал, який знаходиться посеред вітальні і міг би бути проблемою, перетворили в оригінальний акцент інтер’єру завдяки дерев’яним рейкам скругленої форми.

Спальня не переповнена деталями, проте дуже світла та затишна. І легка.
Ліжко немов невагомо відірвалось від землі. Такий ефект досягнуто завдяки прозорим опорам.
Чорно-білі фотографії панорами міста, яка відкривається з балкону спальні, розруковані у великому форматі та розміщені на 6-метровій стіні позаду ліжка.

На противагу стриманій у своїй кольоровій палітрі спальні, гадеробна Polifrom виконана у яскравому та незвичайному кольорі. Її окрасою та магнітом для очей став дизайнерський світильник від британського бренду Lee Broom.

На стінах у санвузлах акценти створюють шпалери Wall&deco з колекції wet-system, що призначені саме для мокрих зон.

Особливу увагу в інтер’єрі приділено освітленню, ажде правильно підібрані світильники одночасно створюють особливу атмосферу у приміщенні, а також є повноцінними елементами декору.
Нашщі фаворити – італійска фабрика Flos та іспанський бренд Santa&Cole