01.10.20

Зоряний дизайн. Poliform представив новинки меблів в колекції 2021

Зоряний дизайн. Poliform представив новинки меблів в колекції 2021

Італійський бренд POLIFORM представив моделі меблів сезону 2021. Для їх розробки фабрика запросила легендарних дизайнерів, які поділяють філософію компанії.

Предмети меблів для дизайну вітальні створив француз Жан-Марі Массо.

Saint-Germain – це система модульних диванів звивистих і чуттєвих форм. Покриття з тканини або шкіри збільшує їх обсяг, даруючи приємне відчуття домашнього комфорту. Saint-Germain – свіже бачення в дизайні м’яких меблів, економічне і концептуальне.

Ще один спільний проект POLIFORM з Жан-Марі Массо – крісло Le Club, архітектурне та модерне за своєю суттю, його краса укладена в вивірених пропорціях і графічному силуеті.

Поповнення в лінійці Seattle – барні та полубарні стільці, тепер можна замовити в одній обробці з обідніми. Виконані з високоякісної шкіри, стільці Seattle декоровані витонченою перфорацією.

POLIFORM продовжує співпрацю з Марселем Вандерсом: після успіху колекції Gentleman, голландський дизайнер доповнив лінійку меблями для спальні.

Ліжко має м’яке і обволікаюче узголів’я, яке запрошує відпочити і розслабитися. Тумби, комоди і столики настільки елегантні, що виникає бажання ставити їх як в спальні, так і у вітальні, вбиральні, кабінеті.

Дізнайтеся більше про нові колекції, ознайомтеся з оздоблювальними матеріалами, палітрою кольорів і умовами замовлення у наших менеджерів.