09.09.21

Villa Cima on the shores of Lake Como

Повітря на узбережжі озера Комо просочене ароматами вічнозелених евкаліптів, кедрів, квітучих магнолій та інжиру. Тут, серед пишної зелені та архітектури епохи Відродження знаходиться Villa Cima. Історична вілла, дбайливо реставрована віртуозами своєї справи, нашими партнерами Loro Piana Interiors.

 

Маєток було побудовано в середині 1500-х років як літня резиденція кардинала Толомео, а в кінці 1800-х перетворилася на розкішний готель і стала улюбленим місцем відпочинку вищого світу і цінителів мистецтва, включно з членами королівської сім’ї, голлівудських знаменитостей, і навіть говорять там відпочивала сім’я Обама .

Villa Cima має чотири спальні, вітальню і обідню зони, укомплектовану кухню і простору терасу з видом на озеро і гори. Однак його більш важкий, старовинний декор потребував оновлення – саме тут на допомогу прийшли фахівці Loro Piana, які провели повну реновацію вілли від проектування до реалізації.

Шовк, оксамит і, звичайно ж, кашемір від Loro Piana Interiors покривають розкішні головах, дивани і стільці, використовуються в якості столового білизни, подушок, килимків, пледів і накидок.

Кожна з 4-х спалень – про «зупинися мить» … І чи не найкращий спосіб відчути на собі, чому ті, хто орієнтується на справжній інтер’єрний high level (на кшталт Villa d’Este), з такою повагою ставляться до виробів Loro Piana.

Всю колірна колористика маєтку – від яскраво-червоного, що імітує фасад, до блакитних і блідо-зелених відтінків, що нагадують мерехтливе озеро була дбайливо відтворена відповідно до оригінального дизайну задуманого в 1815роках.

Команда DOMIO була рада відвідати Villa Cima і надихає атмосферою і позачасовим дизайном.