18.12.19

Асоціація Британського і міжнародного дизайну SBID Ukraine святкує 4 річницю!

Асоціація Британського і міжнародного дизайну SBID Ukraine святкує 4 річницю!

Асоціація Британського і Міжнародного Дизайну SBID – всесвітня організація, яка акредитує професіоналів сфери дизайну, а також займається розвитком дизайнерів і архітекторів всього світу. Асоціація SBID в Україні успішно працює над впровадженням високих європейських стандартів і створенням позитивного іміджу України в світі.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс привітала гостей заходу, наголосивши на важливості співпраці британського і українського бізнесу, зокрема в галузі дизайну.

Пані Мелінда Сіммонс привітала переможців всесвітнього конкурсу SBID AWARDS 2019 Аллу і Тараса Коломоєць, Архітектурно-дизайнерське бюро “Коломоєць-проект”. Їх проект Apartment with History став переможцем в категорії “Residential Apartment Under £ 1M” серед учасників з 46 країн світу.

Крім того, в рамках заходу відбулося почесне нагородження учасників асоціації SBID, які показали високий рівень майстерності і вийшли у фінал SBID AWARDS 2019, а саме:

Ванда і Олег Дадабаєви, Design-Studio Da & Da проект Amber Fortuna Apartment

Володимир Мусієнко, V.О.7. Design Studio проекту Apartment Botanical Garden

Архітектор Анна Євтушенко – проект Another World Transformation

Наталія Большакова, Bolshakova Interiors – проект Private Residence at Roquebrune-Cap-Martin

Наталія Куц, Buro 21 – проект Young Man’s Apartment

Солмаз Фуладі, Solmaz Primavera – проект The Alina House

Сергій Махно, Sergey Makhno Architects – проект Academy DTEK і проект Fujiwara Yoshi Restaurant

Регіональні директори SBID Ukraine Наталія Большакова і Юлія Данілова підвели підсумки і розповіли про досягнення SBID в Україні.