18.12.19

Відкриття корнера Assouline Publishing в Києві

Відкриття корнера Assouline Publishing в Києві

Напередодні новорічних і різдвяних свят Domio відкрили корнер видавничого дому Assouline Publishing.

Domio, як амбасадор інтелектуальної краси, вважають, що книга – це невід’ємна частина інтер’єру, а у випадку з Assouline – також предмет мистецтва. Під вишуканими і привертаючими увагу обкладинками знаходяться цілі світи, створені видатними художниками, фотографами, письменниками і дизайнерами.

Assouline натхнені колаборацією. «Досвід роботи компанії Domio з вишуканими інтер’єрами і найкращими брендами робить їх ідеальним представником на українському ринку, якому дуже близька наша естетика і концепція», – каже Alexandre Assouline, віце-президент Assouline Publishing.

25 років тому подружжя Проспер і Мартіна Ассулін видали свою першу книгу «La Colombe d’Or» про свій улюблений готель на півдні Франції. Так почалася історія Assouline Publishing, які вже чверть століття є синонімом елегантного і фірмового стилю, кардинально змінюючи погляд на сучасне видавництво.

Тепер гості Domio зможуть познайомитися з великою бібліотекою унікальних колекцій книг про моду, кулінарію, подорожі, архітектуру і дизайн, ретельно відібраних нашими кураторами. Запрошуємо вас відкрити для себе «біографії» Chanel і Dior, Cartier і Tiffany, готелів Ritz і Four Seasons.

Партнерами відкриття корнера Assouline Publishing стали: міжнародна мережа готелів Club Med і Distil No9 від Staritsky&levitsky.