02.12.21

Відкриття Gessi Private Wellness showroom by Domio Group

Domio Group презентували у Києві новий простір Gessi Private Wellness showroom by Domio (бул. Дружби Народів, 4/6) – втілення комплексного підходу до проектування інтер’єрів ванних кімнат та зон відпочинку у сучасному трактуванні.Експозиція шоу-руму, дизайн-концепцію якого розробила студія Bolshakova Interiors, представлена у вишуканому інтер’єрі із атмосферою high living. Простір презентує інноваційні ідеї та провідні колекції від флагманів Wellness напряму — брендів Gessi, Antolini та Dedon.
Юлія Данилова-Мерецька, Вадим Чемер, співзасновники Domio Group: “У цьому місці 12 років тому ми розпочинали свій шлях. А тепер відкрили тут Gessi Private Wellness Showroom – поєднання яскравих брендів в одному гармонійному просторі. Ванна кімната – це єдине місце, де ми залишаємось наодинці із самими собою, починаємо і завершуємо свій день. Тому ми показуємо, наскільки важлива кожна деталь, здатна перетворити утилітарний простір у зону релаксу та гармонії”.

Gessi
Презентуючи новий напрямок, Domio Group поділяє філософію італійського бренду Gessi: «дизайн, в якому можна жити, який можна вдягнути на себе, вдихати». Шоу-рум транслює концепцію total look від компанії Gessi, успіх якої ознаменований ідеєю змінити традиційний погляд на ванну кімнату як на приміщення суто функціональне, перетворивши його на ареал творчості та вираження індивідуальності.

Antolini
Domio Group презентує в новому шоу-румі широку гаму слебів із природного каменю: мармуру, граніту, оніксу, травертину, вапняку від італійської компанії Antolini – флагмана у перетворенні краси, народженої природою, у дизайнерські об’єкти. Бренд надає можливість придбати цілісні слеби природного каменю, що дозволяє втілювати будь-які дизайнерські ідеї, а також можливість розставляти як яскраві, так і делікатні акценти, досягати гармонійних переходів кольору. Antolini також пропонує широке багатство фінішів, створених завдяки унікальним способам обробки та інноваційним технологіям.

Dedon
Експозиція меблів представлена колекцією німецького бренду Dedon – виробником плетених вуличних меблів преміум класу. Головним досягненням компанії стала розробка власного інноваційного вишуканого синтетичного волокна, що має неймовірну міцність, еластичність, стійке до погодних умов, залишаючись при цьому абсолютно екологічним. Продукція Dedon прикрашає тераси найкращих ресторанів та заміських резиденцій по всьому світу. Меблі бренду можна побачити на розкішних спа-курортах, у wellness-клубах та люксових готелях.

Естетичне оформлення простору завершено декоративним світлом від бренду.
Lee Broom і текстильний декор Loro Piana Interiors, для зонування простору вибрані міжкімнатні двері Lualdi. Інноваційний матеріал Kerakoll використаний в оздобленнях стін та на підлозі – у місцях, де потрібна підвищена стійкість матеріалів.


Урочиста церемонія відкриття шоу-руму Gessi Private Wellness showroom by Domio відбулася 25 листопада 2021 року. Офіційну частину події відкрили співзасновники Domio Group Юлія Данилова-Мерецька та Вадим Чемер, а також комерційний директор Gessi S.p.A., Дієго Роман. Гостями заходу стали дизайнери інтер’єрів, архітектори, девелопери, а також партнери, клієнти та друзі Domio Group.