13.10.20

Осінь в інтер'єрі: 4 аромати Dr. Vranjes Firenze для твого дому

Осінь в інтер'єрі: 4 аромати Dr. Vranjes Firenze для твого дому

Аромати, що наповнюють інтер’єр дому, дуже важливі для комфорту і благополуччя: вони визначають емоційний стан людини, дарують натхнення і заряджають настроєм. Куратори італійського парфумерного будинку Dr. Vranjes Firenze рекомендують змінити легкі літні композиції на теплі осінні аромати – більш інтенсивні і глибокі, м’які і густі, трохи солодкі і терпкі, що нагадують про сонячні дні.

Аромат Terra допоможе пережити перші похмурі дні: зелений і свіжий, підбадьорливий і пробуджуючий, його можна порівняти з прохолодною ранковою росою. Він за секунди піднімає настрій завдяки нотам сибірської сосни і свіжої м’яти, зігріває екстрактом зеленого мускусу і провансальської лаванди. Злегка пряний, димний, землисто-деревний парфум Oud Nobile створений для дощових, туманних жовтневих вечорів. Заточені у флаконі ноти смоли уда і близькосхідні відтінки ладану і мірри поєднуються зі середземноморським бергамотом, створюючи нюховий міст між Сходом і Заходом. Ідеально підходить для стимулювання концентрації і підвищення настрою.

Аромат для дому Calvados – це фантазія, в якій переважають ноти червоного яблука, пряного коріандру, сандалового дерева і м’якого шафрану. Фруктовий аромат, що ідеально підходить для обігріву та надання енергії житловим приміщенням, наповнить кімнату солодкими і приємними відчуттями.

Найпопулярніший колекційний аромат в лінійці Dr. Vranjes Firenze – Rosso Nobile створить ідеальну розслаблюючу атмосферу в приміщенні, наповнить його ароматом всім відомого вина з винограду сорту Ізабелла. Аромат для дому Rosso Nobile – це досконале поєднання солодких фруктових нот винограду і ягід, ніжних нот фіалки, магнолії і танінів висушеного дерева з димним штрихом деревини берези в базових нотах. Даний аромат подарує легкість, позбавить від нудьги, з ним ви точно не захочете розлучатися.

Елегантні скляні флакони Dr. Vranjes Firenze створюються вручну з флорентійського скла в старовинних майстернях, повторюють обриси купола знаменитого собору Санта-Марія-дель-Фіоре і служать додатковою прикрасою вашого інтер’єру. Аромати для дому Dr. Vranjes Firenze у вигляді дифузорів, свічок, аромаламп представлені в шоурумі DOMIO, також пропонуємо порадувати своїх близьких сезонними подарунковими наборами з колекційною парфумерією для дому від Dr. Vranjes Firenze.