02.05.23

Конкурс для дизайнерів інтерʼєру у співпраці з Élitis

“Уявіть поезію світу”:

Domio Home Interiors у співпраці з Elitis запускає конкурс для українських дизайнерів інтер’єру

Щоб відсвяткувати початок нового сезону та взаємообмін ідеями, Domio Home Interiors у співпраці з Élitis запрошує архітекторів та дизайнерів інтер’єру з України взяти участь у конкурсі “Уявіть собі поезію світу”.

У конкурсі можуть брати участь українські архітектори та дизайнери інтер’єру, які використовували або планують використовувати шпалери та шпалерні тканини Élitis у своїх проектах. Заявка повинна містити до 10 реальних зображень у високій роздільній здатності або 3D-візуалізацій та короткий опис проекту, що підкреслює творчу ідею, яка лежить в основі продукції Élitis. Усі зображення шпалер та настінних покриттів можна завантажити на сайті www.elitis.fr

Заявки приймаються з 3 по 24 травня 2023 року на електронну пошту welcome@domio.ua

Після подачі заявки конкурсантам пропонується поділитися своїми проектами в Instagram, згадуючи акаунти Domio Home Interiors (@domio_home_interiors) та Élitis (@elitisfrance). Всі публікації з тегом будуть опубліковані Domio Home Interiors в Instagram впродовж періоду подачі заявок. Подаючи заявку, учасники гарантують, що їхні зображення захищені авторським правом і вони разом з Domio Home Interiors та Élitis мають право на використання та публікацію матеріалів.

Конкурс має на меті вшанувати творчість та майстерність, а також поділитися натхненням, створюючи унікальні та витончені всесвіти з архітекторами та дизайнерами інтер’єру, щоб продемонструвати розмаїття нових та приголомшливих способів, якими простір може вібрувати. Крім того, Domio Home Interiors та Élitis прагнуть підтримати українських архітекторів та дизайнерів інтер’єру на їхньому шляху до інтеграції в міжнародну індустрію дизайну інтер’єру, представляючи їхні таланти світові.

Проект-переможець буде опублікований в Instagram-сторі Élitis, а також підтриманий комунікацією на цифрових ресурсах Domio Home Interiors та Elle Decoration Ukraine. Також переможець буде відзначений ексклюзивним ковром від Élitis.

Про Élitis

Élitis розробляє шпалери, тканини та аксесуари, які легко і поетично грають з матеріалами з усього світу. Кожне творіння – це метаморфоза, часто народжена поєднанням технічних інновацій, точних ноу-хау та ремісничих жестів, з використанням багатих та еклектичних матеріалів, таких як льон, дерево, перламутр, окислений метал тощо.