16.11.22

Design talk з Еммануелем Галліна за підтримки Elle Decoration Ukraine та бренду Poliform

28 жовтня 2022 року команда DOMIO за підтримки Elle Decoration Ukraine та бренду Poliform запросила друзів та партнерів на design talk з Еммануелем Галліна. Разом з іменитим дизайнером розмовляли про те, як розвивати креативний потенціал в умовах нових випробувань.

Design talk занурив у філософію бренду Poliform, адже на експозиції в шоу-румі гості мали змогу ознайомитись з предметами, створеними Еммануелем Галліна та про особливсті дизайну яких він розповів особисто.

Дизайнер приєднався по відеозв’язку.

«Те, що зараз відбувається у світі, а точніше в Україні, вочевидь, приковує увагу громадян. Як ми можемо зберегти свій творчий потенціал у цій скрутній атмосфері? Я вірю, що здатність зберігати свою творчість залежить від створення тонкого балансу між внутрішнім і зовнішнім світами», — зазначає Еммануель.

Це перший захід, який був організований нами з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Надихаючий design talk відвідали Юрій Зименко, Олена Марченко, Павло Фісенко, Ольга Набігус, Алла Цой, Анна Ніколаєва та інші представники дизайнерської спільноти.В рамках події також відбулась презентація осіннього випуску ELLE Decoration Ukraine. Двері Poliform Kyiv завжди відчинені для поціновувачів дизайну. Запрошуємо створювати вишукані та елегантні інтер’єри разом.