08.10.20

3 головні причини купити кухню Shape від Poliform

3 головні причини купити кухню Shape від Poliform

Дизайн кухні Shape розроблений італійською фабрикою Poliform напередодні міланської виставки Eurocucina, щоб вразити навіть найбільш вимогливу публіку. Чому ж варто замовити цю кухню?

1. Баланс форми…

Для цієї моделі спроектована мінімальна товщина фасадів в 26 мм і відсутні громіздкі або виступаючі елементи, а дверцята шаф і полиць відкриваються за допомогою лаконічних інтегрованих ручок, які знаходяться в бічній або верхній частині фасадів.

2. … і змісту

Проектуючи кухню найвищого класу, дизайнери подбали і про “начинку” Shape. Прийнявши рішення купити кухню Poliform, ви покращуєте якість часу, проведеного на кухні, адже меблі лінійки доповнюють необхідні аксесуари: повністю обладнана «літаюча» робоча поверхня на ніжках Minus або нова система витяжок Infinity з вбудованим освітленням, доповнена скляними підвісними модулями-полками, а також інші стандартні артикули фабрики.

3. Індивідуальний дизайн

Для всіх кухонь Poliform доступний широкий спектр варіантів виконання, включаючи нові обробки зі сталі Scotch Brite і мореного дуба. Вибираючи різні кольори і матеріали, ви створите оригінальний дизайн вашої кухні, який ідеально впишеться в загальний простір інтер’єру. Дізнайтеся про різноманітність моделей, оздоблень і конфігурацій кухонь знаменитого італійського виробника, зв’язавшись з нами або відвідавши шоу-рум Poliform Kiev.