Обмін та повернення

Якщо вам не підійшов товар, ви можете обміняти або повернути товар впродовж 14 днів з дня купівлі. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

Як оформити повернення

Вам необхідно заповнити заяву про повернення товару з вказівкою причини, надати документ, що підтверджує купівлю товару (товарну накладну або касовий чек), документи, що засвідчують вашу особу і повернути товар у первинному вигляді. Повернення грошових коштів здійснюється тим же платіжним методом, який був обрано покупцем.

Вимоги до товарів, які підлягають поверненню

Для повернення вам необхідно надати товар у первинному вигляді: без ушкоджень та слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками та в оригінальній упаковці. Поверненню не підлягає: постільна білизна, халати, рушники, пухо-перові вироби, свічки та аромати для дому. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет – магазині domio.ua, регулюються Законом України “Про захист прав споживачів”. Ми залишаємо за собою право не приймати повернені товари, якщо вони були повернені після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.

Обмін та повернення товару в м. Київ

Обмін або повернення ви можете оформити в шоу-румі, розташованому за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська 2 або звернувшись за телефоном +38 067 239 88 80

Обмін та повернення товару по Україні

Ви можете оформити обмін / повернення:
– викликати кур’єра транспортної компанії;
– в найближчому відділенні кур’єрської служби.

Для отримання реквізитів та документів для оформлення обміну/повернення зв’яжіться з нами за номером +38 067 239 88 80. У разі повернення витрати на зворотну доставку несе клієнт. Якщо ви плануєте робити обмін, менеджер інтернет – магазину зарезервує для вас товар (якщо він є у наявності), який чекатиме вас на касі в магазині.

Повернення грошових коштів

Після отримання повернення та підтвердження, що вимоги до товару, який повертається, дотримані, ми повернемо вам гроші. Зверніть увагу, що при оплаті банківською карткою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, що випустила картку. При оплаті банківською карткою, гроші повертаються тільки на картку покупця (картку з якої була зроблена покупка).