Доставка

Доставка замовлень клієнтам інтернет-магазину DOMIO Home Interiors (domio.ua) здійснюється за тарифами кур’єрської служби Нова Пошта.

Після оформлення замовлення менеджер інтернет – магазину зв’язується з клієнтом щодо деталей та термінів доставки.

Отримати покупки можна:

– самостійно в шоу-румах шоу-румі DOMIO Home Interiors та Loro Piana Interiors (вул. Болсуновська, 2, м. Київ);
– оформити доставку до відділення “Нової Пошти”.

Якщо в замовленні присутні великогабаритні предмети (предмети освітлення, меблі) менеджер зв’язується з покупцем відносно деталей і вартості доставки.

Отримати товар в шоу-румі DOMIO Home Interiors

Після оформлення замовлення в інтернет-магазині з вами зв’яжеться менеджер для його підтвердження та уточнення деталей.

Ви можете самостійно забрати ваше замовлення в шоу-румах DOMIO Home Interiors та Loro Piana Interiors за адресою: вул. Болсуновська, 2, м. Київ, попередньо сплативши за замовлення банківською карткою онлайн на сайті domio.ua, готівкою або банківською карткою при його отриманні в шоу-румі.

Доставка по Києву та Україні кур’єрською службою “Нова Пошта”

Доставка по Києву та Україні здійснюється за тарифами кур’єрською службою “Нова Пошта” після підтвердження та затвердження всіх деталей замовлення менеджером інтернет-магазину.

Ви можете оформити доставку до відділення “Нової Пошті”. Для оформлення замовлення, будь ласка, вкажіть в анкеті замовлення номер та адресу зручного для вас відділення.

Будь-ласка, зверніть увагу, що відправка замовлень “Новою Поштою” здійснюється тільки після оплати товару у повному обсязі. Відправлення зберігається у відділенні кур’єрської служби не більше 5 робочих днів.

Якщо виникли питання щодо Вашого замовлення чи умов доставки, будь ласка зв’яжіться з менеджером Domio Home Interiors за телефоном +38 067 239 88 80 або +38 044 359 12 32