Про нас

Як амбасадори провідних брендів у сфері інтер’єрного дизайну, шоу-руми DOMIO – це унікальні простори з ретельно відібраними колекціями меблів, декору, текстилю та аксесуарів. Саме тут народжується дім вашої мрії. Команда кураторів і дизайнерів DOMIO – це професіонали, щиро захоплені своєю справою. Ми працюємо у приватному та комерційному секторі, в Україні та закордоном, забезпечуючи нашим клієнтам комплексний підхід до планування та втілення дизайну на кожному етапі: від першої візуалізації проекту до вибору меблів, декору та навіть аромату для дому. З великою прискіпливістю до деталей ми створюємо вишукані інтер’єри поза часом, що відібражають красу характеру та стилю життя своїх власників.

SBID Ukraine

У 2015 році Юлія Данілова, співзасновник DOMIO, спільно з партнером – дизайнером Наталією Большакової – заснували в Україні представництво The Society of British and International Design (SBID Ukraine).

Мета представництва – сформувати професійне ком’юніті дизайнерів, архітекторів, креаторів, підвищити цінність дизайну та архітектури в Україні, а також представити українських дизайнерів інтер’єру на міжнародній арені.

Одна з місій представництва – допомогти молодим фахівцям України розширити горизонт професійної діяльності.

Саме тому в 2016 році SBID Ukraine заснували конкурс Get Me 2 the Top. Це можливість для студента-дизайнера заявити про себе, подолати бар’єр між навчанням і кар’єрою, придбати ключові зв’язки, цінні інструменти та поради від професіоналів галузі, які сприятимуть розвитку кар’єри, а також познайомитися з потенційними роботодавцями.

Elle Decoration Україна

Ще одна ініціатива DOMIO – запуск в Україні міжнародного видання ELLE Decoration спільно з видавничим домом HS Ukraine, в портфелі якого – ELLE, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan.

Юлія Данілова виступила запрошеним редактором журналу «ELLE Decoration Україна».

ЗАСНОВНИКИ

Історія групи компаній Domio Group почалася в 2008 році – з любові до інтер’єрного дизайну засновників Юлії Данілової та Вадима Чемера. Хоча ми розуміли, що інтер’єр не обмежується дизайном, у нього набагато більше складових.Згодом ми переросли прагнення представити на ринку якнайбільше брендів і сфокусувалися на тих, чий світогляд близький нашому. Ми стали кураторами та експертами, які уважно відбирають колекції, об’єкти та історії, наповнені змістом і емоціями.З дистриб’ютора преміальних брендів Domio Group перетворилася в команду, яка створює ідеальні інтер’єри з виразним характером.

НАШ INSTAGRAM