20 марта 2018
ФІНАЛ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ GET ME TO THE TOP UKRAINE 2017

15 березня 2018 року у приміщенні музею Тараса Шевченка у Києві відбулась церемонія урочистого нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творчої молоді Get me to the top Ukraine 2017.

Конкурс щорічно організовується Представництвом британського і міжнародного дизайну SBID (The Society of British and International Design) з метою пошуку талановитих студентів та їх подальшого патронату, нових можливостей та підтримки молодих спеціалістів. Церемонію нагородження відкрили Наталія Большакова та Юлія Данілова - регіональні директорки SBID Ukraine. 

Серед гостей були друзі та партнери SBID: перший секретар Посольства Великобританії в Україні, директор Британської Ради в Україні, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, визнані українські дизайнери, українські виробники та медіа-партнери, представники профільних ВНЗ, лідери думок галузі та багато інших шановних гостей.

 

Засновник SBID Ванесса Брейді у своїй промові відмітила високий рівень робіт конкурсантів, та зізналась, що робити вибір було дуже важко, бо роботи учасників дійсно відповідають високим стандартам.

В конкурсі брали участь студенти і молоді спеціалісти з 18ти ВНЗ з усієї України, більшість з яких цього року включили конкурсні завдання до навчальної програми.  У фінал конкурсу вийшли 57 фіналістів з усієї країни, а переможницею стала Аліна Піпоян, випускниця Національної Академії Образотворчого мистецтва і архітектури, і отримала головний приз - стажування у відомому архітектурному бюро Лондона - Jestico&Whiles. Конкурсанти отримали багато подарунків від партнерів конкурсу: поїздки за кордон на фабрики партнерів, освітні програми та цінні призи.

Переможці конкурсу:

  •   Educational design: Lymar Natalia (Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури/Kyiv National University of Construction and Architecture);
  •    Private space: Masha Kukoba (Київський національний університет технологій та дизайну,Kiev National University of Technology and Design);
  •     Product design: Marchenko Yuriy (Одеська державна академія холоду (ОДАХ) Public space: Julia Artiukh (Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури/Kyiv National University of Construction and Architecture);
  •   Universal product design: Mylostiuk Vadym (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури/ Prydniprovs’ka State Academy of Civil Engineering and Architecture);
  •   OVERALL WINNER: Pipoyan Alina (НАОМА(Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури)/NAFAA(National Academy of Fine Arts and Architecture).

Як професійна організація, SBID успішно надає акредитацію в індустрії дизайну інтер'єру як у Великобританії, так і у всьому світі! Основна мета SBID - це об’єднання лідерів галузі дизайну, архітектури та будівництва для підвищення стандартів, якісної взаємодії з інвесторами та участі у світових тендерах, розвитку галузі та популяризації її представників за межами України.